אורטל עטר

מאז שאני זוכרת את עצמי..

תמיד נמשכתי לתחומי העיצוב והיצירה. כבר בילדות הייתי מוצאת את עצמי יושבת שעות מתכננת ויוצרת כל מה שמזדמן- תכשיטים, בגדים, עבודות נייר. אך עם זאת בחלוף השנים יצא שקצת הדחקתי את האהבה שלי ליצירה. למרות המשיכה הראשונית שלי לעיצוב, כשחשבתי על לימודים ומקצוע, בחרתי דווקא ללמוד תעשייה וניהול.

אורטל עטר תכשיטים

מצאתי את עצמי עובדת במקצוע מבטיח, אבל משהו המשיך לדגדג לי- הרצון שלי לעצב וליצור התגבר. הרגשתי שזה חזק ממני והתחלתי לחשב מסלול מחדש. הכמיהה שלי לתכשיטים הייתה החזקה ביותר ונרשמתי ללימודי צורפות מקצועיים. כבר מהפעם הראשונה שהחזקתי קשתית ביד התאהבתי במקצוע וידעתי ללא ספק שאני במקום הנכון.

אורטל עטר - סטודיו

הסטודיו הביתי שלי

במהלך הלימודים הקמתי סטודיו ביתי שבו קורה כל הקסם. כל תכשיט מתחיל בסקיצה ראשונית באמצעים הכי פשוטים- עיפרון ונייר. משם מתחיל לעבור שינויים רבים תוך הקפדה על הפרטים הכי קטנים עד שנוצרת התוצאה הסופית שאני אוהבת ומרגישה איתה שלמה.  לאחר מכן מגיע תהליך ההכנה- כל תכשיט מיוצר אצלי בסטודיו בעבודת יד בהתאם לתכנון הראשוני עד התוצאה המוגמרת.

הסגנון שלי

אני מגדירה את הסגנון שלי כמודרני ועכשווי. עדין, אך מלא נוכחות. ההשראה שלי מגיעה מהתבוננות בתהליכים טבעיים, חפצים ומבנים שונים, תוך שילובם לקווים גיאומטריים, נקיים ועדינים.

המטרה שלי

אורטל עטר תכשיטים

לתת השראה לכל אחת שחולמת להגשים את עצמה וללכת אחרי החלום האמיתי שלה, גם אם לא מדובר בתחום הכי שגרתי על פניו. לזכור שהאושר שלנו הכי חשוב. להציב מטרות ולפעול כדי להשיג אותן.