צמיד הכתר

התרמה למען נשים נפגעות אלימות בשיתוף עמותת רוח נשית

עמותת רוח נשית

מסייעת לנשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית, ולקבל מחדש את השליטה על חייהן. על ידיי ליווי אישי, תמיכה והעצמה מכוונת תעסוקה, זוכות המשתתפות בהזדמנות לעתיד חדש, להן ולילדיהן.

מחיר: 80 ש"ח   |   60% תרומה לעמותה

זוהי הזדמנות להשפיע

להיות חלק מהמאמץ לשיווין וצדק חברתי בחברה הישראלית, למען שינוי השיח, לשיח של תקווה והעצמה, עבור נשים נפגעות אלימות.

עוד על הקמפיין

עמותת רוח נשית היא העמותה היחידה שעוסקת "ביום שאחרי" ובהתמודדות הכלכלית של נשים נפגעות אלימות.

העמותה מסייעת לנשים נפגעות אלימות להגיע לעצמאות כלכלית, ולקבל מחדש את השליטה על חייהן. על ידיי ליווי אישי של עד שנתיים וחצי, תמיכה והעצמה מכוונת תעסוקה, זוכות המשתתפות בהזדמנות לעתיד חדש, להן ולילדיהן.

דואר רשום: ₪15.
עד הבית: ₪40 – עד 4 ימי עסקים.

משלוח חינם עד הבית:
בקניה מעל ₪199 משלוח עד הבית ינתן בחינם (בשילוב מוצרים נוספים בלבד).
הזיני קופון: HOME
מדיניות משלוחים

60% מההכנסות מועבר כתרומה לעמותת "רוח נשית" לתמיכה בפעילותה למען עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות. המשמעות ברכישת וענידת הצמיד היא השתתפות פעילה בהעלאת המודעות למושג "אלימות כלכלית", וההתמודדות עמה.

הכתר בצמיד מסמל מנהיגות נשית, את היכולת לפתח עצמאות אישית וכלכלית, ואת השליטה שכל אחת זכאית לה על חייה.

אורך מינימלי: 15.5 ס"מ.
אורך מקסימלי: 18.5 ס"מ.
גודל התליון: 1.1×1.3 ס"מ.

מדובר בהתנהגות מתמשכת אשר מקשה או מונעת התנהלות כלכלית עצמאית של בת הזוג, על ידי שליטה, איום או כפייה. התנהגות כזו כוללת, למשל: התנהלות בצורה של הקצבת סכומי כסף פעוטים לבת הזוג ודרישה לדיווח על כל הוצאה, אי שיתוף בקבלת החלטות פיננסיות, איסור על יציאה לעבודה/פתיחת חשבון בנק/אחזקת כרטיס אשראי, מניעת גישה לחשבונות משותפים, סילוף/הסתרת מידע על נכסים משותפים, יצירת חובות על שם בת הזוג במרמה ובהסתרה, ועוד.

נשים מספרות

בזכות העמותה למדתי לאהוב את עצמי, שזה לא היה לי לפני כן. לא יכולתי אפילו בלחש להגיד שאני אוהבת את עצמי. אחרי הקואוצ'ינג צרחתי את זה. מה שהן עשו למעני יותר יקר מכסף.. ואין לזה תחליף. הן שינו אותי ובעזרתן אני משנה את החיים שלי.
המנטורית פתחה בפני עולם חדש, עולם אחר. היום אחרי שנתיים הייתי אומרת שהעתיד הוא ורוד, אפשר בהחלט להתחיל חיים חדשים. יש לי עוד הרבה חלומות, אני שמחה שאני יכולה להמשיך לחלום.. לפנטז, מה שפעם לא הייתי מרשה לעצמי.
בכל הדרך הארוכה שעשיתי ניתן לי כוח ואמונה שאני שווה, שאני יכולה ומסוגלת לעשות מה שאני באמת רוצה ומאמינה וסוף סוף גיליתי מחדש את עצמי ש׳נעלמה׳ , שהפסיקה להאמין בעצמה.. והכי חשוב שעזרתן לי להגיע לעצמאות לעמוד על שתי רגליים לבד ולהפסיק לפחד.

עמותת רוח נשית